lyže - snowboardy - vybavení - půjčovna - servis

Co Vám nabízí prodejna

Upozornění: Váš prohlížeč patrně nepodporuje FLASH.

Sjezdové lyže

Nabízíme Vám velké množství prvotřídních lyží. Můžete si vybrat z těchto značek: ATOMIC, SALOMON, VOLKI, ROSSIGNOL, NORDICA, K2, FISCHER a další…. Při nákupu více párů najednou, je možná množstevní sleva až 4% a navíc montáž vázání zdarma!! Přijeďte se podívat do naší prodejny a zajisté si vyberete.

Běžky

Po mnohaletém testování a veřejné poptávce, jsem začali prodávat výhradně běžecké lyže značky SPORTEN. Při nákupu dvou a více párů je možná množstevní sleva až 4% a montáž vázání je zdarma. Přijeďte si vybrat do našich prodejen.
Upozornění: Váš prohlížeč patrně nepodporuje FLASH.

Upozornění: Váš prohlížeč patrně nepodporuje FLASH.

Snowboardy

Velká řada snowboardu značek Nitro, Burton, Gravity, Salomon, K2 a dalších…. je připravena právě pro Vás. Některé typy jsou osazeny vázáním RAIDEN, BURTON, NIDECKER nebo SP, které Vám můžeme jen doporučit. Samozřejmě, že většinu boardů máme bez vázání a je jen na Vás, které si vyberete. Při nákupu více kusů najednou, je možná množstevní sleva až 4% a montáž vázání zdarma.

Boty

Nabízíme Vám širokou nabídku lyžařských bot různých značek. Ceny se pohybují od 500Kč do 6 000Kč. Velký výběr nových, ale i použitých, je také běžkařských bot. Pro milovníky snowboardů máme jak samotné boty, tak speciálně zvýhodněné komplety.

Příslušenství

Kupte si u nás jedny z nejlepších lyžařských brýlí. Nabízíme velké množství lyžařských i běžeckých holí a helmy jako bezpečnostní doplněk nejen pro děti. Vyberte si nejrůznější stahovadla na lyže i běžky. Disponujeme též lyžařskými vaky.