lyže - snowboardy - vybavení - půjčovna - servis

Půjčovna lyží a snowboardu

Nově nabízíme službu TRY&BUY. Pokud si u nás půjčíte lyže, běžky či snb a líbí se Vám, můžete si jej rovnou zakoupit!

Sjezdové lyže

Chcete si špičkově zalyžovat a přitom ušetřit peníze? Navštivte kteroukoliv naší půjčovnu a vyberte si lyže dle svého přání. Perfektně seřízené lyže čekají jen na Vás! Můžete si půjčit jak klasické, tak carvingové lyže včetně bot i holí. Máte-li malé dítě a nechcete-li mu každý rok pořizovat nové lyže, není problém. Poskytujeme totiž kompletní vybavení, které zahrnuje i dětskou helmu, již pro dvouleté ratolesti.

Běžky

Sháníte narychlo běžecké vybavení? Už ho neshánějte a přijeďte si ho půjčit. Budete mít na výběr z několika typů běžek značky Sporten. Lyže máme ve všech velikostech, i dětské. Půjčujeme i běžecké komplety včetně bot a holí.

Snowboardy a bigfoot

Máte raději prkno, než lyže. Není problém. Nabízíme Vám několik skvěle seřízených boardů na sjezd nebo freestyle. Můžete si u nás půjčit i zánovní boty za velmi nízké ceny. Chcete vyzkoušet něco netradičního a zábavného. Bigfooty jsou to pravé. Máme jich dost pro celou rodinu, tak přijeďte a vyberte si.

Boty

Půjčíme Vám boty ke sjezdovým a běžeckým lyžím a k sjezdovým i freestylovým snowboardům. Máme přes 70 párů bot v každé půjčovně, takže si určitě nějaké vyberete. Samozřejmě i dětské velikosti. Boty nejsou starší 4 let, tím je zaručena pohodlnost a kvalita.

Příslušenství

Zjistili jste, že nemáte hůlky a už vůbec nevíte, do čeho zabalit lyže? Potřebuje Vaše dítě lyžařskou helmu? To vše Vám velmi rádi půjčíme.